sobota, 9 lutego 2013

Ostatnia szansa..

Firma Oriflame twierdzi, że produkuje naturalne szwedzkie kosmetyki. Niech sobie dalej tak twierdzi... Dawałam juz jej tyle szans.. I nic, totalne dno. Żele pod prysznic wysuszają, kosmetyki kolorowe są marnej jakości, kosmetyki do oczyszczania twarzy wręcz "rujnują" wygląd skóry. I nie ma to żadnego związku z tym, że jestem konsultantką konkurencyjnej firmy Avon. Moja firma ma dobre produkty, ale są też takie które nie są warte żadnych pieniędzy. Ale pomimo tego wszystkiego co przeszłam z Oriflame, postanowiłam dać ostatnią szansę.. Wybrałam krem do rąk Silk Beauty z proteinami i orchideami. Powiem krótko: śmierdzi jakimiś starymi wieńcami pogrzebowymi, nie nawilża ani nie wygładza, dostałam alergii na niego. Tak więc zmarnowane 7.90 zł.


Nie polecam firmy Oriflame nikomu! Na pewno już nigdy niczego z niej nie kupię.

x.o.x.o. Evelin;)


2 komentarze:

  1. Dla mnie i Oriflame i Avon to firmy z kiepskimi kosmetykami, aczkolwiek Oriflame mi bardziej przypadł do gustu, bo ma całkiem dobre tusze do rzęs. Avon niby ma całkiem niezłe i tanie perfumy, ale perfumy kupuję rzadziej :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Znam zarówno wielu przeciwników, jak i osób które cenią sobie obie te firmy;) Co do perfum, a dokładniej rzecz biorąc wód toaletowych lub perfumowanych to uważam, że są zapachy, które zasługują na "kosmetycznego Oscara",ale tez takie co powinny dostać "kosmetyczną złotą Malinę" ;) Pzdr;)

      Usuń

Osoby anonimowe prosimy o pozostawienie imienia albo ksywki;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...